1.

JAWATANKUASA PENGURUSAN  KOKURIKULUM

 

Pengerusi

Pengetua

 

Timbalan Pengerusi

Penolong Kanan Kokurikulum

 

Naib Pengerusi 

Penolong Kanan Pentadbiran

Penolong Kanan Hal Ehwal Murid

 

Setiausaha

Pn. Nuraini Bt Alis

 

Penolong Setiausaha

Setiausaha Sukan

 

 

AJK

Semua GKMP

Penyelaras Badan Beruniform

Penyelaras Kelab dan Persatuan

Penyelaras Sukan dan Permainan

Semua Ketua Penasihat Badan Beruniform

Semua Ketua Penasihat Kelab dan Persatuan

Setiausaha Koperasi

Setiausaha Majalah

Penyelaras Tingkatan

2.

JAWATANKUASA  MAJLIS  SUKAN  SEKOLAH

 

Pengerusi

Pengetua

 

Timbalan Pengerusi

Penolong Kanan Kokurikulum

 

Naib Pengerusi 

Penolong Kanan Pentadbiran

Penolong Kanan Hal Ehwal Murid

 

Setiausaha

En. Wan Johari Bin Wan Gati

 

Penolong Setiausaha

Cik Hazulia Bt Hassan

 

AJK

Semua GKMP

Penyelaras Sukan dan Permainan

Semua Ketua Penasihat  Sukan dan Permainan

Semua Ketua  dan Penolong Guru Rumah

Ketua Biro Kokurikulum Rumah

3.

JAWATANKUASA  PEMBANGUNAN SUKAN SEKOLAH

 

Penasihat

Pengetua

 

JK  Kecil Sumber  Manusia

Pengerusi

En. Mohamad Rafi Bin Omar

Setiausaha

GKMP Bahasa

 

JK Kecil Pembangunan Fizikal Sukan Sekolah

Pengerusi

En. Megat Abd. Karim Bin Megat Hussain

Setiausaha

GKMP Kemanusiaan

 

JK Kecil Penggalakkan Sukan

Pengerusi

En. Aimin Fadhlee Bin Mahmud Zuhodi

Setiausaha

Setiausaha Sukan

 

JK Kecil Pemantauan dan Penilaian

Pengerusi

En. Khairul Anwar bin Ismail

Setiausaha

Setiausaha Kokurikulum

 

JK Kecil Peningkatan Profesionalisme

Pengerusi

En. Mohd Zaid Bin Ismail

Setiausaha

Setiausaha LDP

 

JK Kecil Kewangan

Pengerusi

YDP PIBG

Setiausaha

Bendahari PIBG

 

JK Kecil Teknikal

Pengerusi

YDP PIBG

Setiausaha

Penolong Setiausaha Sukan

4.

JAWATANKUASA  PENYELIDIKAN DAN PEMBANGUNAN R & D

 

Pengerusi

Pengetua

 

Timbalan Pengerusi

Penolong Kanan Kokurikulum

 

Naib Pengerusi 

Penolong Kanan Pentadbiran

Penolong Kanan Hal Ehwal Murid

 

Setiausaha

Cik Siti Nor Aswani Bt Muhammad

i

Rekacipta & Inovasi Sains

En. Arif Zaidi Bin Alwi

ii

Roket

En. Amri Bin Seman

iii

Solar

Pn. Nor Khairani Bt Mohamed

iv

G-Math / Olympiad Math / Saintis Muda / Pertunjukan Sains

En. Rizaki Bin Jaafar

Pn. Nor Khairani Bt Mohamad

Pn. Aidawati Bt Mamat

v

The Star Mighty Minds

Pn. Nor Hamira Bt Mohd Taib

 

AJK

 

 

5.

JAWATANKUASA  MAJALAH  SEKOLAH

 

Pengerusi

Pengetua

 

Timbalan Pengerusi

Penolong Kanan Kokurikulum

 

Naib Pengerusi 

Penolong Kanan Pentadbiran

Penolong Kanan Hal Ehwal Murid

 

Penyelaras

Pn. Faryanti Bt Jaafar

 

AJK

Guru Data

Setiausaha Dokumentasi

Setiausaha Kokurikulum

Setiausaha PIBG

Setiausaha Sistem Rumah

Setiausaha Peperiksaan

Setiausaha Sukan

6.

JAWATANKUASA KOPERASI

 

Pengerusi

Pengetua

 

Timbalan Pengerusi

Penolong Kanan Kokurikulum

 

Naib Pengerusi 

Penolong Kanan Pentadbiran

Penolong Kanan Hal Ehwal Murid

 

Setiausaha

Pn. Zilawani Bt Mohd Zulkifli

 

Bendahari

Pn. Fazlina Hazwa Bt Ismail

 

AJK

Pn. Salina Bt Ismail (Belian)

Pn. Munirah Bt Mohd Yusof (Jualan & Promosi)

 

 

7.

PENASIHAT  /  PEMBIMBING UNIT KOKURIKULUM

7.1

BADAN BERUNIFORM

Penyelaras : En. Zaidi Bin Husin

1

 

 

Kadet Remaja Sekolah

En. Adnan Bin Ismail

Pn. Fatimah Bt Mohd Amin

Pn. Nor Hamira Bt Mohd Taib

2

 

 

Kadet  Polis

Pn. Siti Nurain Bt Johari

Pn. Nor Khairani Bt Mohamed

Cik Siti Nor Aswani  Bt Muhammed

3

 

 

Persatuan Bulan Sabit Merah

Pn. Anisah Bt Daud

Pn. Farrah Falina Bt Ahmad Sanusi

En. Saiful Islam Bin Ahmad Sukri

4

 

 

 

Puteri Islam

Pn. Wan Nor Asiah Bt Wan Salleh

Pn. Maznah Bt Muhammad

Pn. Norazma Bt Yusof

Pn. Rayumi Bt wahab

5

 

 

Persatuan Pandu Puteri

Pn. Susilawati Bt Mamat

Cik Nurul Ain Bt Abdul Rahman

Pn. Sadiah Bt  Minhat

6

 

 

Kadet Pertahanan Awam

En. Sahudin Bin Kasim

Cik Zakiyah Bt Abdul Kadir

Cik Zurina Bt Zakaria

7

 

 

Kadet Bomba & Penyelamat

Pn. Zaikiah Bt Alias

En. Arif Zaidi Bin Alwi

En. Muhamad Fadli Bin Shafie

8

 

 

 

Persekutuan Pengakap (Laut)

En. Salahudin Bin Jaafar

En. Ahmad Ridhuan Bin Azman

En. Razali Bin Ngah

En. Mohd Saiful Hafiz Bin Muhamad

9

 

Taekwando

Pn. Nuraini Bt Alis

Cik Fauzati Bt Mansor

10

 

Silat Tunas Harapan

Pn. Siti Norliza Bt Musa

En. Amri Bin Che Seman

7.2

PERSATUAN DAN KELAB

 Penyelaras : En. Muhamad Fadli Bin Shafie

1

 

Persatuan B. Melayu

Pn. Faryanti Bt Jaafar

Pn. Nor Fatehah Bt Che Ajid

2

 

Persatuan B. Inggeris

Cik Nor Farina Asiah Bt Abd. Ghani

En. Mohd Farhan Bin Adnan

3

 

 

 

 

Persatuan MaSa - Sains & Matematik

En. Mat Sam Bin Mat Amin

Pn. Zilawani Bt Mohd Zulkifli

Pn. Wan Nor Hanizah Bt Wan Omar

Pn. Nur Fatihah Bt Zulkifli

4

 

 

 

 

Persatuan Seni Dan Muzik

Pn. Munirah Bt Mohd Yusof

Pn. Norlaila Bt Yaakob

En. Wan Abdul Rahman Bin Wan Hamzah

En. Wan Johari Bin Wan Gati

5

 

Kelab IT

En. Mohd Suhaimi Bin Mohd Ghazali

En. Mohd Anwar Bin Zainol

6

 

Kelab Keusahawanan & kepenggunaan

Pn. Fazlina Hazwa Bt Ismail

Pn. Salina Bt Ismail

7

 

 

Persatuan Pendidikan Islam

Pn. Minah Bt Ngah

En. Zaidi Bin Husin

En. Syed Mohd Fadhil Bin syed Omar

8

 

 

 

Kelab Pencegahan Jenayah

En. Rizaki  Bin Jaafar

En. Mohd Hazeril Bin Mazlan

Pn. Sh. Hamizie Ariswany Bt Syed Abdul Rahman

En. Roslan Bin Mohd Anuar

9

 

Kelab Kerjaya

En. Mohd Rozali Bin Abdullah

Pn. Mariam Bt Buang

10

 

Kelab SPBT

Pn. Mardhiah Nor  Bt Kamarudin

Pn. Aidawati Bt Mamat

11

 

 

 

Kelab Rukun Negara & Sejarah

En. Kamaruddin Bin Kassim

Cik Fatmawati Bt Anuar@Ahmad

Cik Hazulia Bt Hassan

7.3

KELAB SUKAN DAN PERMAINAN

En. Amri Bin Che Seman

1

BADMINTON

 

Kelab 1M1S

Pn. Nur Fatihah Bt Zulkifli (1M1S)

En. Mohd Suhaimi Bin Mohd Ghazali

Pn. Siti Nurain Binti Johari

Pengerusi Teknik

En. Ahmad Ridhuan Bin Azman (PT)

2

BOLA JARING

 

Kelab 1M1S

Pn. Zilawani Binti Mohd Zulkifli (1M1S)

Pn. Nor Fatehah Binti Che Ajid

[Kecemerlangan]

Jurulatih

Pn. Sadiah Binti Minhat

Pn. Maznah Binti Muhammad

Pn. Minah Binti Ngah

Pengurus

Cik Fatmawati Binti Anuar@Ahmad

Rekod & Statistik

Pn. Farah Falina Binti Ahmad Sanusi

Pengerusi Teknik

Cik Hazulia Binti Hassan

3

BOLA KERANJANG

 

Kelab 1M1S

Pn. Sh.Hamizie Ariswany Binti Sy Abd Rahman

Pn Aidawati Binti Mamat

Pn Anisah Binti Daud

[Kecemerlangan]

Ketua Jurulatih:

Cik Siti Nor Aswani Binti Mohammed

Pengurus

Cik Nor Farina Asiah Binti Abdul Ghani

Rekod & Statistik

Pn. Susilawati Binti Mamat  

Pengerusi Teknik

En. Wan Johari Bin Wan Gati (PT)

4

BOLA SEPAK

 

Kelab 1M1S

En. Razali Bin Ngah

En Mat Sam Bin Mat Amin

[Kecemerlangan]

Ketua Jurulatih

En Arif Zaidi Bin Alwi

Pengurus/ Rekod & Statistik

En Adnan Bin Ismail

Pengerusi Teknik

En Roslan Bin Mohd Anuar

5

BOLA TAMPAR

 

Kelab 1M1S

Pn Wan Nor Hanizah Bt  W. Omar

Pn Fatimah Binti Mohd Amin

Pn Munirah Binti Mohd Yusof

[Kecemerlangan]

Ketua Jurulatih

En Amri Bin Che Seman

Pengurus / Rekod & Statistik

Pn. Nor Khairani Binti Mohamed

Pengerusi Teknik

Pn. Norlaila Binti Yaakob

Cik Hazulia Binti Hassan

6

HOKI

 

Kelab 1M1S

Cik Zakiyah Binti Abdul Kadir

Pn. Mardiah Nor Binti Kamarudin

Cik Nurul Ain Binti Abdul Rahman

[Kecemerlangan]

Ketua Jurulatih

Cik Zurina Binti Zakaria

Pengurus

En Zaidi Bin Husin

Rekod & Statistik

Pn. Rayumi Binti Wahab

Pengerusi Teknik

En. Wan Johari Bin Wan Gati

En. Mohd Saiful Hafiz Bin Muhamad

7

KRIKET

 

Kelab 1M1S

En. Mohd Anwar Bin Zainol

En. Kamarudin Bin Kasim

(Kecemerlangan)

Ketua Jurulatih

En. Wan Abdul Rahman B. W. Hamzah

Pengurus

En Rizaki Bin Jaafar

Rekod & Statistik

Pn. Wan Nor

Asiah Binti Wan Salleh

Pengerusi Teknik

En. Roslan Bin Mohd Anuar

8

FUTSAL

 

Kelab 1M1S

Cik Fauzati Binti Mansor

Pn. Salina Binti Ismail

Pn. Siti Norliza Binti Musa

9

RAGBI

 

Kelab 1M1S

En. Muhamad Fadli Bin Shafie

En. Salahuddin Bin Jaafar

[Kecemerlangan]

Ketua Jurulatih

En. Mohd Farhan Bin Adnan

Pengurus

Pn. Faryanti Binti Jaafar

Rekod & Statistik

Pn. Nuraini Binti Alis

Pengerusi Teknik

En. Mohd Hazeril Bin Mazlan

10

TAKRAW

 

Kelab 1M1S

En. Mohd Rozali Bin Abdullah

En. Sahudin Bin Kasim

11

MEMANAH

 

[Kecemerlangan]

Ketua Jurulatih

En. Syed Mohd Fadhil Bin Syed Omar

Pengurus/ Rekod & Statistik

Pn. Mariam Binti Buang

Pengerusi Teknik

En. Ahmad Ridhuan Bin Azman

 

Pn. Norlaila Binti Yaakob

12

OLAHRAGA

 

[ Kecemerlangan ]

Ketua Jurulatih

 

Pengurus/ Rekod & Statistik

Pn. Nor Hamira Binti Mohd Taib

Pengerusi Teknik

Cik Hazulia Binti Hassan

 

En. Wan Johari Bin Wan Gati

Pn. Norlaila Binti Yaakob

En. Ahmad Ridhuan Bin Azman

En. Mohd Hazeril Bin Mazlan

En. Mohd Saiful Hafiz Bin Muhamad

En. Roslan Bin Mohd Anuar

13

SOFTBALL

 

[Kecemerlangan]

Ketua Jurulatih

Pn. Norazma Binti Yusof

Pengurus / Rekod & Statistik

Pn. Fazlina Hazwa Binti Ismail

Pengerusi Teknik

En. Mohd Saiful Hafiz Bin Muhamad

 

CATUR

 

[Kecemerlangan]

Ketua Jurulatih

En. Saiful Islam Bin Ahmad Sukri

 

Pengurus / Rekod & Statistik

Pn. Zaikiah Binti Alias

Berita & Peristiwa

 @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

PERTANDINGAN BAHAS PIALA PERDANA MENTERI ZON C 2017

 

 Kami warga SAHUT mengucapkan selamat datang kepada semua kontijen SBP Zon Timur dari Terengganu, Kelantan, Pahang & Johor. Semoga anda semua berpuashati dengan layanan kami.

 Tarikh :

11 Mac 2017

Jam :

8.30 ptg

Tempat :

Bilik Khas & Kelas

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

 LAWATAN BERMAKLUMAT KE INDONESIA

 

3 orang guru pengiring dan 30 pelajar mengikuti lawatan ke Pulau Karimun, Riau, Indonesia . Lawatan ini bermula 9 - 11 Mac 2017 yang bertujuan untuk berkolaborasi  dengan sekolah disana dan mengeratkan silaturrahim sesama rumpun bangsa yang sama dengan semangat ASEAN.

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

  

 

 

 

 

 

Countdown SPM

Time passed:
1
1
Days
2
3
Hours
5
5
Minutes
2
9
Seconds
TIME IS GOLD

Waktu

Waktu Solat

Pelawat

1.png4.png2.png0.png4.png7.png
Today57
Yesterday92
This week596
This month1880
Total142047

Who Is Online

2
Online

Saturday, 18 November 2017 12:14
Powered by CoalaWeb